We willen graag dat je altijd veilig je bankzaken kunt regelen. Daarom is het belangrijk dat we weten met wie we zaken doen. We vragen je regelmatig om te persoonsgegevens te controleren. En we doen klantonderzoek. De medewerkers van ons Know Your Client Centre houden zich daar dagelijks mee bezig.
Als we vragen hebben, nemen we contact met je op. Dat doen we schriftelijk en/of telefonisch. Bereiken we je niet meteen? Dan proberen we het nog een paar keer.
Soms kun je onze vragen direct beantwoorden. Maar het kan ook zijn dat we je vragen om documenten aan te leveren. Zodat we bijvoorbeeld kunnen beoordelen of je bedrijfsactiviteiten passen bij je rekeninggebruik.
Met jouw informatie en/of documenten gaan we aan de slag. We gaan kijken of die de antwoorden geven waarnaar we op zoek zijn. En is er iets niet duidelijk of missen we wat? Dan nemen we nog een keer contact met je op.
Zijn we tevreden met de informatie en/of documenten die je aan ons hebt gegeven? Dan ronden we ons klantonderzoek af.
Goed om te weten dat we voortdurend klantonderzoek doen. Komen we weer iets tegen wat we niet begrijpen? Dan laten we je dat weten. Ook vragen we af en toe om je te identificeren of je gegevens te controleren. Werk daar altijd aan mee, dan zijn je (persoons)gegeven altijd up-to-date.
Wereldwijd gaat er per uur ongeveer 274 miljoen euro om in criminele transacties. Het gaat dan om geld dat wordt witgewassen of voor terrorisme wordt gebruikt. Maar ook geld dat criminelen hebben verdiend met mensensmokkel of uitbuiting. We kunnen niet accepteren dat bankrekeningen daarvoor worden misbruikt. Daarom screenen we al onze klanten en doen we onderzoek naar hun transacties. Onze kennis en ervaring delen we met andere banken en met justitie. Zo maken we de samenleving veiliger.